Getyacht.eu jest marką istniejącej od 1989 roku firmy ABAVIER Sp. z o.o. zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr. 0000141152 z siedzibą w Warszawie przy ul. Ogrodowej 26A lok. 52. Firma Abavier sp. z o.o. posiada  trzy  gałęzie  działalności. Są to czarter jachtów żaglowych i łodzi motorowych, dystrybucja sprzętu sportowego oraz usługi reklamowe. Działalność czarterową opiera na ścisłej współpracy z renomowanymi i godnymi zaufania firmami takimi jak Hak Yacht Club.

Kadra Getyacht.eu to ludzie o wieloletnim doświadczeniu w czarterze jachtów z zamiłowaniem do wody, jachtów i  żeglowania. Podstawowym miejscem naszej działalności na Mazurach jest Ruciane Nida. Jest to miejsce niezwykle przyjazne dla przypływających Żeglarzy. Znajdą tu Państwo dobrze rozwiniętą bazę gastronomiczna i sanitarną. Jednostki, które czarterujemy to komfortowo wyposażone nowoczesne jachty żaglowe i łodzie motorowe typu Hauseboat, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Naszym klientom rozpoczynającym swój rejs, umożliwiamy pozostawienie samochodu na parkingu w porcie.

 

 

 

 

Ponadto firma Getyacht.eu oferuje Państwu możliwość organizacji imprez integracyjnych na łonie natury. Z nauki żeglarstwa, nurkowania, ognisk, biesiad, jazdy na quadach czy latania paralotnią skorzystało już wiele firm chcących przywiązać do siebie pracowników. Coraz częściej organizujemy również rejsy w ciepłych zakątkach globu połączone ze szkoleniami lub integracją.

Wszystko to doskonale wpływa na dynamiczny rozwój naszej firmy w urokliwej i bardzo ciekawej branży jaką jest czarter jachtów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Getyacht.eu - Czartery Mazury. Z pewnością znajdziemy odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.
Do zobaczenia.

 

Poznaj nasze jachty

 

 

 

 

 
(c) Copyright GetYacht 2012. Zastrzeżenia prawne.
Projekt:
Wykonanie: